MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10381093
*
nr 1038 1093
Byrå
Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:03:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 19:14:47
1
400 kr
13/5 17:48:30
2
600 kr
14/5 16:50:25
3
600 kr
14/5 16:50:25
2
600 kr (Budbetjänt)
14/5 16:50:45
3
800 kr
16/5 16:56:47
4
1.100 kr
16/5 18:04:19
3
1.000 kr
16/5 18:04:19
4
1.100 kr (Budbetjänt)
16/5 18:07:15
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:08
-
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:04
-
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:50
-
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:23
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1093
Byrå
Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 70 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 19:14:47 | 1 | 400 kr |
13/5 17:48:30 | 2 | 600 kr |
14/5 16:50:25 | 3 | 600 kr |
14/5 16:50:25 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
14/5 16:50:45 | 3 | 800 kr |
16/5 16:56:47 | 4 | 1.100 kr |
16/5 18:04:19 | 3 | 1.000 kr |
16/5 18:04:19 | 4 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
16/5 18:07:15 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:55 -
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:08
-
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:04 -
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:50 -
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:23